Футбол України 11 Листопада, 18:59 856
«Полісся» захопило лідерство в УПЛ, вирвавши перемогу над «Металістом 1925», Ротань перервав серію без перемог | 19-27
Відбулися три матчі 14-го туру УПЛ.

УПЛ. 14-й тур

Оболонь – Ворскла – 0:1

• Гол: Степанюк, 67 (п)

Підопічні Віктора Скрипника змогли вийти вперед аж у другому таймі. Арбітриня Козорог призначила пенальті у ворота Оболоні за фол проти Кане. Степанюк реалізував 11-метровий, розвівши воротаря і м'яч по різних кутах.

Полісся – Металіст 1925 – 2:1

• Гол: Шастал, 64, Грицук, 83 (п) – Юсов, 14

У паралельному матчі Полісся ледь врятувалося від поразки Металісту 1925. Харків'яни вирвалися вперед на самому старті поєдинку. Шабанов незручно відпасував на Бойка, воротар у свою чергу невдало вибив м'яч, яким заволоділи суперники. Подарунком скористався Дмитро Юсов та відкрив рахунок.

Відквитати гол житомирській команді вдалося аж в середині другого тайму. Макуана навісив, а Шастал головою переправив м'яч у ворота. А під завісу поєдинку автор голу ще й заробив пенальті – на Шасталові у карній зоні Полісся грубо сфолив Ткачук . Вирок арбітра виконав Василь Грицук. 2:1 – житомиряни рятуються від поразки.

Після цієї вистражданої перемоги Полісся очолило УПЛ (29 залікових балів), обійшовши Кривбас. Металіст 1925 залишається на 10-й сходинці (15 пунктів). Ворскла йде восьмою (18 залікових балів), Оболонь на 12-му щаблі (13 очок).

Олександрія – Верес – 1:0

• Голи: Безерра, 84

У першому матчі невеликою перевагою володіла Олександрія. Єдиним серйозним моментом був пенальті у ворота Вереса. Виконувати взявся Джевані, проте Когут парирував удар. Вже під завісу поєдинку Шестаков спробував розмочити рахунок, але поцілив повз дальню стійку.

По перерві суттєво нічого не змінилося. Лише під завісу поєдинку підопічним Ротаня все ж вдалося вирватися вперед: Безерра підхопив навіс Шулянського, пройшов двох захисників та забив дебютний гол за Олександрію. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу господарів з рахунком 1:0.

Олександрія розташувалася на 12-й сходинці турнірної таблиці чемпіонату України з 13-ма балами в активі. Натомість Верес опинився на передостанньому місці (8 очок). Нижче – Минай (6).