Світовий футбол 11 Листопада, 20:01 257
«Мілан» дав осічку в поєдинку з аутсайдером – Жиру забив і заробив червону картку в ювілейному матчі | 19-27
​У 12-му турі Серії А Мілан на виїзді несподівано зіграв внічию з Лечче.

Серія А. 12-й тур

Лечче – Мілан – 2:2

• Голи: Сансоне, 66, Банда, 70 – Жиру, 28, Рейндерс, 35

Вилучення: Жиру, 90+3

«Россонері» вивів вперед Олів'є Жиру, який животом замкнув передачу Тео Ернандеса з лівого флангу. Сьомий гол французького бомбардира в цьому сезоні Серії А. Для Жиру це був ювілейний, сотий матч за Мілан і загалом 40 забитий м'яч у футболці італійського гранда.

За лічені хвилини підопічні Стефано Піолі подвоїли перевагу – оборонці Лечче виявилися безсилими у протистоянні з Рейндерсом, який зблизька прошив Фальконе.

Однак у другому таймі скромні господарі продемонстрували характер і ошелешили Мілан. Спершу Лечче вдалося відквитати один гол завдяки розіграшу кутового. А через чотири хвилини Ламек Банда відновив паритет у поєдинку – 2:2.

У вже компенсований час Жиру встиг заробити дві жовті картки. А господарі взагалі шокували «россонері», забивши втретє. Однак після перегляду VAR суддя скасував взяття воріт.

2:2 у підсумку. Після цієї втрати очок Мілан залишається на третьому місці в Серії А – 23 пункти. Лечче перебуває на 13-му щаблі (14 залікових балів). Лідирує Інтер, у якого 28 очок.