«Динамо» у більшості обіграло «Кривбас» в скандальному матчі

«Динамо» у більшості обіграло «Кривбас» в скандальному матчі  | 19-27

Кривбас – Динамо – 0:2

• Голи: Ванат, 8, Караваєв, 27
  • Вилучення: Бескоровайний, 12

Спершу труднощі командам спричинили російські окупанти повітряною тривогою. Через це гру розпочали із запізненням. Поєдинок минав під дощем, дошкуляв потужний вітер.

У дебюті матчу Кривбас, який грав за вітром, закрив гостей зі столиці у їхній карній зоні. Як не дивно, перший вихід Динамо на чужу половину поля перетворився у гол. Оборонці криворізького клубу не впоралися з прострілом Тимчика, м'яч відскочив точнісінько на ногу Ванату, який ударом зі середньої відстані відкрив рахунок.

А вже за лічені хвилини гості залишися в меншості. Ванат відгукнувся на передачу з-за спини захисників Кривбаса і втікав на побачення з Кліщуком. А Бескоровайний наздогнав форварда «біло-синіх», відбувся контакт, який арбітр розцінив як фол останньої надії – пряма червона картка.

Ще до перерви підопічні Олександра Шовковського подвоїли рахунок. Після закидання з центра поля Караваєв вигриз м'яч у Рябова, вийшов на рандеву з Кліщуком і взяв гору в цій дуелі – 2:0.

На старті другого тайму реакцію Кліщука по черзі випробували Кабаєв і Ванат, але цього разу голкіпер Кривбаса діяв надійно. Динамо впевнено довели матч до переможного завершення і піднялися на восьму сходинку УПЛ (19 очок). Натомість Кривбас не зміг повернути лідерство, яке напередодні захопило Полісся. У криворізького клубу 27 залікових балів. Це на два менше, ніж у житомирян.