Футбол України 12 Листопада, 16:12 264
«Зоря» поступилася ЛНЗ у поєдинку з шаленою кінцівкою – луганці застрягли на дні турнірної таблиці | 19-27
У 14-му турі УПЛ «Зоря» програла черкаському ЛНЗ.

УПЛ. 14-й тур

Зоря – ЛНЗ – 1:2

• Гол: Алефіренко, 88 – Пасіч Г., 7, 89

Уже на сьомій хвилині черкасці вирвалися вперед. Шестаков пасом знайшов у воротарському майданчику Зорі Геннадія Пасіча, а той головою переправив м'яч у сітку.

Невдовзі Бойко зачепився за передачу перед чужим штрафним і вивів Хобленка на побачення з Турбаєвським, але нападник ЛНЗ не зумів переграти голкіпера. Ще до перерви Геннадій Пасіч міг оформити дубль, але здалеку вгатив у штангу. На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

Зоря змогла зрівняти рахунок за дві хвилини до кінця основного часу. Бойко виграв повітря і скинув на Алефіренка, який пробив під праву стійку. Але вже за мить причини для радості луганців зникли. Пасіч таки записав у свій актив дубль, головою замкнувши дальню стійку після подачі Тищенка.

2:1 – ЛНЗ піднімається на 10-й щабель (16 залікових балів). Натомість Зоря застрягла у зоні вильоту – 14 місце, 10 очок. Лідерство в УПЛ захопило Полісся (29 пунктів).