Світовий футбол 12 Листопада, 18:32 277
«Аталанта» у доданий час врятувалась від ганьби з «Удінезе», «Фіорентина» у матчі з двома пенальті здолала «Болонью» | 19-27
У неділю 12-й тур чемпіонату Італії завершувала низка поєдинків.

Італія, Серія А, 12-й тур

Фіорентина – Болонья – 2:1

• Голи: Бонавентура, 17, Гонсалес, 48 (п.) – Зіркзеє, 33 (п.)

Фіорентина зустрічалась з сусідом по турнірній таблиці – Болоньєю. Господарі ще до середини першого тайму вийшли вперед – Бонавентуре ефектним ударом з розвороту відправив м'яч під поперечину. За трохи Парізі зіграв рукою у власному штрафному і Зіркзеє з позначки відновив статус-кво. Вже у доданий час Орсоліні увірвався у штрафний, отримав закидання за спини захисників і з гострого кута забив у роздягальню. Однак, VAR угледів офсайд і врятував «фіалок».

Одразу по перерві Крістіансен привіз у свої ворота пенальті за затримку суперника. Гонсалес чітко реалізував вирок, встановивши, як виявилось пізніше, остаточний рахунок у матчі.

Удінезе – Аталанта – 1:1

• Голи: Волас, 44 – Едерсон, 90+2
  • Нереалізований пенальті: Саксесс, 31

Удінезе, який у минулому турі засмакував першу перемогу в сезоні (над Міланом), з перших хвилин взявся виковувати звитягу з Аталантою. Однак лише в середині тайму «б'янконері» отримали шанс на успіх – арбітр вказав на позначку після підніжка Карнесеккі. До м'яча підійшов Саксесс і... пробив у праву стійку. На останніх секундах першого тайму господарі таки вийшли вперед: Волас зважився на дальній удар, м'яч влучив у захисника, дезорієнтував голкіпера і влетів у кут воріт.

По перерві бергамаски взяли гру під свій контроль, однак програвали за ударами. Здавалось, що дуель так і завершиться перемогою Удінезе, однак вже у доданий час Едерсон зумів зрівняти і врятував для Аталанти нічию.

Інтер – Фрозіноне – початок матчу о 21:45