«Я не зрозумів Ващука»: реакція відомого українського тренера на слова ексзахисника «Динамо» і збірної України

Динамо Київ 14 Листопада, 16:08 17951
«Я не зрозумів Ващука»: реакція відомого українського тренера на слова ексзахисника «Динамо» і збірної України | 19-27
Відомий український тренер Олександр Севідов прокоментував слова колишнього захисника київського «Динамо» та національної збірної України Владислава Ващука.

У неділю, 12 листопада, Динамо перемогло Кривбас (2:0) на виїзді в рамках 14-го туру УПЛ. Навколо цього матчу розгорілися дискусії щодо правомірності вилучення захисника криворіжців Данила Бескоровайного.

Несподівано на боці Кривбасу виступив ексзахисник збірної України (1996-2007) та Динамо (1993-2003, 2005-2008) Владислав Ващук.

«Перш за все вболівав за Кривбас, а переживав за Динамо. На мій погляд, червоною карткою суддя зламав гру. Це не те, що потрібно робити в такому матчі. Треба було дати трохи більше інтриги», – сказав Ващук ютуб-каналу Кривбаса.

Відомий український тренер Олександр Севідов зізнався, що не зрозумів цієї заяви від ексдинамівця.

«Я можу зрозуміти обурення представника Кривбаса, адже це його клуб, але я не зрозумів Ващука.

Колишній гравець збірної та Динамо каже, що вболіває за Кривбас... Якби я сказав, що вболіваю за Кривбас, то для мене це було б логічно, адже я грав за цю команду (1996), але чому Ващук вболівав за них – незрозуміло», – сказав Севідов в етері авторського ютуб-каналу «Фінти та підкати».