«Звягель» у меншості здолав «Рух-2» і обійшов ЮКСА на вершині Другої ліги

Футбол України 15 Листопада, 18:34 278
«Звягель» у меншості здолав «Рух-2» і обійшов ЮКСА на вершині Другої ліги | 19-27
У перенесеному матчі 13-го туру третього за силою дивізіону «Рух-2» на виїзді поступився «Звягелю» (0:1).

Друга ліга, 13-й тур

Звягель – Рух-2 – 1:0

• Гол: Андрущенко, 38
  • Вилучення: Чередніченко, 69 (Звягель, друга жовта картка)

Звягель на своєму полі у перенесеній грі здолав другу команду Руха. Футболісти не встигли зіграти і 5 хвилин, як пролунала повітряна тривога і довелось попрямувати в укриття. Тривала пауза пішла на користь господарям – наприкінці першого тайму вони зуміли вийти вперед: Андрущенко зважився на удар практично з лінії штрафного – м'яч красиво влетів у дальню дев'ятку.

В середині другої половини зустрічі представники Житомирської області залишились у меншості: Чередніченко під час атаки грубо зіграв проти Рогачова, якого довелось виводити з поля попід руки. 28-річний хавбек отримав другу жовту картку і, як наслідок, вилучення. Чисельна більшість, однак, не допомогла львів'янам – команда зазнала мінімальної поразки.

Перемога принесла Звягелю 37 очок і підняла на вершину Другої ліги, Рух-2 з 20-ма пунктами шостий.