Світовий футбол 17 Листопада, 21:15 411
Євро-2024, відбір: Албанія оформила вихід у фінальну стадію – гол лідера Карпат зберіг Молдові шанси на друге місце | 19-27
У відборі чемпіонату Європи відбулися чергові поєдинки.

Євро-2024, кваліфікація, 9-й тур

Група Е

Молдова – Албанія – 1:1

• Голи: Бабогло, 87 - Чикаллеші, 25 (п.)

Група Н

Фінляндія – Північна Ірландія – 4:0

• Голи: Пох'янпало, 42 (п.), Хаканс, 48, Пуккі, 74, Лод, 88

У групі Е Албанія на виїзді не втримала перемогу над Молдовою . У середині першого тайму форвард Коньяспора Соколь Чікаллеші з пенальті вивів «гірських орлів» уперед. Господарі, однак, не опустили рук і до останнього билися, намагаючись зачепитися за результат. За 4 хвилини до завершення основного часу лідер Карпат Владислав Бабогло зумів зрівняти, забивши вже у третьому матчі збірної поспіль.

Нічия достроково вивела Албанію на Євро. У свою чергу Молдови, щоб вперше в історії вийти на чемпіонат Європи, треба сподіватися на втрату очок Чехії зі збірною Польщі, а в останньому турі самим обіграти чехів на виїзді.

У групі Н Фінляндія на своєму полі розбила Північну Ірландію . «Суомі» давно втратили шанси пробитися на чемпіонат Європи безпосередньо, зберігаючи лише можливість зіграти у перехідних матчах. Пох'янпало наприкінці першого тайму з пенальті вивів господарів уперед, а одразу після перерви Хаканс фактично вирішив долю зустрічі. Ще два голи наприкінці зустрічі остаточно добили ірландців.