5 думок про матч Італії з Північною Македонією

5 думок про матч Італії з Північною Македонією | 19-27
5 думок Романа Сморжевського про матч Італії з Північною Македонією

• а) втратить очки;
  • б) втратить когось із ключових гравців;
  • в) втратить хоча б трохи сил...

не справдилися.

Давайте без іллюзій. Навіть коли було 3:2, здавалося, що команда Спаллетті втомилася не більше, ніж наші проти Лехії.

В першому таймі Македонія забула вийти на поле. Невмотивована пасивна команда, яка не пресингувала ні за 0:1, ні за 0:2. На що можна розраховувати, граючи проти Італії з володінням 26% і ніяк не заважаючи їй розвивати свої атаки?

В перерві Мілевскі провів ротацію та «пістонізацію». В цілому, спрацювало, однак пити San Pellegrino вже було запізно.

За такою апатичною грою від суперника навіть дерев'яний Дарміан перетворився мало не на «полотера». А що вже говорити про К'єзу?.. Ді Марко нагадує пізнього Філіпа Лама. Того, який грав додаткового опорника у Пепа. Як шанувальник Фіорентини більшого чекав від Бонавентури. Є почуття, що проти України він розпочне з лави.

Забороніть Жоржинью бити пенальті з цим дебільним «розприпідвиподвертом»! Навіть Владлен Юрченко вже знає, що так не можна. Будь-який воротар, опиняючись перед Жоржиню, знає, що головне – нікуди не впасти до удару. Будь-який удар К'єзи з майже нульовим хG - небезпечніший за будь-який пенальті хавбека Арсеналу.

Складно сказати, що було на думці у Спаллетті напередодні спарки. На сплановану ротацію схоже не дуже. Незамінних крім Доннарумми начебто немає, але лава у «адзуррі» такої якості, що різниця практично не відчувається. Фраттезе, Дзанойоло, Крістанте нічим не гірші за тих, кого вони замінили.

4 слова про матч від Макса Гіленка: «Попросту кажучи, нам п*зда».