Дитячий тренер Циганкова: «Шахтар» забирав його на перегляд, який він пройшов, але «Динамо» перехопило Віктора»

Динамо Київ 20 Листопада, 12:44 399
Дитячий тренер Циганкова: «Шахтар» забирав його на перегляд, який він пройшов, але «Динамо» перехопило Віктора» | 19-27
Віктор Базалицький, дитячий тренер вінгера «Жирони» та збірної України Віктора Циганкова, в ексклюзивному матеріалі журналістки Tribuna.com Дарини Калінчук розповів, що його колишній підопічний міг опинитися у «Шахтарі».
«У мене «Шахтар» забирав його на перегляд, він пройшов. У них тоді було треба було у декілька етапів це робити. «Динамо» дізналось, що він там пройшов, приїхали забрали батька Віті на роботу тренером по воротарях, а він уже й сина з собою взяв. Таким чином, виходить, «Динамо» перехопило Віктора у «Шахтаря».

Чесно кажучи, очікував, що він досягне топрівня. Скептики, які говорили, що він не перейде в Європу, мабуть, взагалі не знають Віктора і не розбираються у футболі. Якби Ігор Суркіс відпустив раніше, він ще більше розкрився б.

Потрібно одразу потрапляти у своє середовище, а в Іспанії футбол рівня Циганкова. Вони грають – одне слово. І від такого футболу отримуєш задоволення, ніби в театрі. От і Вітя такий. «Жирона» – це саме його. Але я думаю, що далі на нього звернуть топклуби», - сказав Базалицький.