Гравці збірної України оцінили суддівство у матчі проти Італії

Збірна України 21 Листопада, 12:09 631
Гравці збірної України оцінили суддівство у матчі проти Італії | 19-27
Наші футболісти поділилися емоціями після матчу проти збірної Італії у відборі до Євро-2024.

Ілля Забарний:

«Пенальті на Мудрику? Я, щиро кажучи, не бачив цей момент. Здавалося, що було, але арбітр ухвалив таке рішення. Я думаю, що це 50 на 50. Але пенальті не поставили, таке буває.

Я сподівався, що суддівство буде нормальним. Може, іноді здавалося, що суддя допомагає італійцям, але чогось серйозного я не бачив.

Фантастична підтримка трибун. Дуже емоційний момент, коли бачиш українські прапори, як люди підтримують збірну. Я розумію, що всі хочуть, щоби ми грали на наших стадіонах. Але дуже важливо, що люди мають можливість прийти та підтримати команду. Дякую вболівальникам.

Олександр Зінченко:

Пенальті на Мудрику? Чесно кажучи, я не дивився повтор. Результат уже є, тож я не люблю коментувати рішення суддів. У роздягальні хлопці щось там говорили, але для мене це вже позаду.

Анатолій Трубін:

«Як я впорався з тиском італійців у першому таймі? Завдяки своїй чудовій команді. Нажаль, цього було недостатньо. Сьогодні для путівки на Євро нам не вистачило одного влучного удару. Мільйон відсотків.

Нажаль ми не змогли забити, але я дуже радий за свою команду, хлопці виклались на максимум. Трішки не вистачило. У нас буде другий шанс, і тепер ми знову побачимось у березні. Але це жодним чином не заспокоює, всі грали тільки на перемогу. Коли є шанс вийти на Євро напряму, треба ним користатись – тут і зараз. Дуже хотілось перемогти саме сьогодні...», – сказав Трубін в інтерв'ю Megogo.

Михайло Мудрик:

Вінгер підтвердив, що Брайан Крістанте порушив на ньому правила.

«Там був фол? Так» – відповів Мудрик у листуванні в інстаграмі.

Нагадаємо, на 90+3 хвилині Михайло Мудрик упав у штрафному італійців після контакту з Брайаном Крістанте. Суддя був за метр від епізоду і вирішив не призначати пенальті, VAR він також не переглядав.