Буряк: «В епізоді з падінням Мудрика, можливо, спрацював фактор Італії»

Збірна України 21 Листопада, 12:52 305
Буряк: «В епізоді з падінням Мудрика, можливо, спрацював фактор Італії» | 19-27
Екстренер збірної України – про матч проти Італії.

Колишній головний тренер збірної України Леонід Буряк висловився про момент у компенсований час матчу відбору на Євро-2024 Україна – Італія (0:0), коли арбітр не зафіксував фол на Михайлі Мудрику у штрафному італійської команди.

«Рефері вирішили ВАР не дивитися, значить, не сумнівалися в тому, що фолу не було. Взагалі вважаю, що арбітр відсудив нормально. Так, в епізоді з падінням Мудрика, можливо, спрацював фактор Італії – у ворота менш іменитої команди в такому разі «точку» могли б поставити... Але ж це Італія, і як можна було допустити таке, щоб італійці на Євро не поїхали.

Плеф-оф? Наскільки я пам'ятаю, у суперники нам можуть попастися такі команди, як Боснія і Герцеговина, Ізраїль... Зазначу, що всі збірні нині вміють грати. Згадайте тільки, як Грузія проти Іспанії на виїзді діяла якісно. Звісно, боснійці та ізраїльтяни - це не італійці, але й проти них грати з позиції сили не вийде. Після такого футболу, як у матчі з Італією, збірну України вважатимуть фаворитом у плей-оф. Незважаючи на те, що ми не отримали прямої путівки на Євро, відбір завершили позитивно, і це потрібно зберегти на весну. Головне, не повторити помилок попередніх таких ось матчів на вибування, коли ми вилітали від тієї ж Словенії», – заявив Буряк.

Нагадаємо, збірна України у відбірковій групі С посіла 3-тє місце, набравши 14 очок. Стільки ж виявилося й у команди Італії, але кращі додаткові показники.