«Україна має ненавидіти нас»: іспанці червоніють через «безсоромне суддівство» Мансано – чому все вирішила біла форма?

Збірна України 21 Листопада, 13:06 2499
«Україна має ненавидіти нас»: іспанці червоніють через «безсоромне суддівство» Мансано – чому все вирішила біла форма? | 19-27
Хесус Хіль Мансано – один з найскандальніших рефері Ла Ліги.

Величезний резонанс викликав момент у компенсований час, коли хавбек італійців Браян Крістанте не встиг на м'яч і, найімовірніше, зачепив ногу Михайла Мудрика. Ні Мансано, ні арбітр VAR Хуан Мартінес не наважилися призначати пенальті у ворота чинних чемпіонів Європи. Навіть іспанські ЗМІ здивовані таким рішенням свого представника.

Marca:

Як врятувалася Італія. Чистий пенальті НЕ призначили на 92-й хвилині. Гол України коштував би італійцям прямого виходу на Євро.

AS:

Хіль Мансано рятує Італію. Наприкінці Італія в агонії тягнула час, а Україна безплідно намагалася сперечатися через можливий контакт Мудрика та Крістанте у штрафному майданчику. Хіль Мансано та VAR вирішили, що це ігровий момент. Чемпіон страждав, але буде у Німеччині.

Mundo Deportivo:

Мансано виявився головним героєм поєдинку України та Італії. Польовий суддя не дав пенальті, а VAR всього за хвилину підтвердив це рішення. Не зовсім ясно, чи контакту було достатньо для падіння Мудрика. Якби стався пенальті, то група б зазнала кардинальних змін – Україна їде на Євро, а Італія в Лігу націй. Втім, додатковий плей-офф доведеться проходити українцям.

Тож непризначений пенальті у матчі Україна – Італія взагалі не дивує іспанських фанатів, які кричать про ганебне суддівство, корупцію і таємну любов до «Реала».

«Хіль Мансано ковтає пенальті на користь України і виводить Італію на Євро-2024».

«Україна має ненавидіти нас через скандали з Матеу і Мансано, які коштували їм путівок на ЧС та Євро. Ми страждаємо від жалюгідного рівня іспанського суддівства в Ла Лізі, зараз воно змушує нас червоніти в усьому світі».

«Іспанські арбітри завжди осблуговують найкращі матчі (вони найбільш корумповані). Уявіть собі Італію за бортом Євро-2024, Дон Хесус Хіль Мансано на місці».

«Хіль Мансано. Це не міг бути хтось інший. Іспанський арбітраж – найгірший на планеті».

«Навіть у Європі вже знають цей трюк. Якщо ви граєте за вихід на Євро-2024, а судить Хіль Мансано, просто одягаєте білу футболку (форма Реала – прим.) і проблему вирішено».

Hasta en Europa se saben el truco.
Que te juegas un Europeo pitando Gil Manzano... Te pones la equipación blanca... y arreglao.‍♂️ https://t.co/AslEcXyHd6
— 'Karpin (@kalimotxo007) November 21, 2023

«Завтра Маттарелла вручить Мансано нагороду за заслуги перед Італійською Республікою».


«Хіль Мансано показує світові, наскільки жахливе іспанське суддівство. Це варварство».

«Неймовірне пограбування України з боку нікчемного Мансано».

«Хіль Мансано спотворив результат матчу Україна – Італія. Звичайний робочий день для найгіршого іспанського арбітра».

«Хіль Мансано віддає перевагу тим, хто в білому, не має значення, коли ви це читаєте».


«Ми їдемо до Німеччини, але це був пенальті для України. Я чесна. Суддя виглядав погано весь другий тайм, не призначив фолів і нам, і їм. Загалом невдале суддівство Хіля Мансано».


«Я бажаю цього Хілю Мансано».

«Пограбування, яке Хіль Мансано вчинив проти України, не призначивши дуже чіткого пенальті в доданий час, викликало збентеження. Сьогодні Італія грала в білому. Збіг? Я в це не вірю».


«Хіль Мансано щойно вкрав безсоромний пенальті в України. ФІФА допомагає італійському футболу уникнути нових принижень на рівні збірної».

«Хіль Мансано – фахівець у виконанні наказів, і він не збирався викидати Італію».