Тренер європейської збірної пішов у відставку після виходу на Євро-2024 – його гравці пиячили перед ключовим матчем

Світовий футбол 21 Листопада, 14:18 167
Тренер європейської збірної пішов у відставку після виходу на Євро-2024 – його гравці пиячили перед ключовим матчем | 19-27
Наставник збірної Чехії Ярослав Шилгави ухвалив сенсаційне рішення після перемоги над Молдовою (0:3) у відборі на Євро-2024.

Чехи після перемоги над Молдовою (3:0) здобули путівку на Євро-2024. Одразу після матчу наставник Ярослав Шилгави оголосив про свою відставку.

«Я хотів би подякувати гравцям за те, як вони провели матч після всіх подій. Ми досягли нашої мети – кваліфікувалися на чемпіонат Європи. Попри успіх, перед матчем ми вирішили, що не будемо продовжувати співпрацю. Я повідомив про це президенту Федерації футболу Чехії Петру Фочеку.

Чинився величезний тиск, часом я навіть не розумів цього. Це вплинуло на наше рішення. Це стосується не тільки мене, а й усього тренерського штабу. Я переконаний, що ми впоралися із завданням і залишаємо після себе хороший результат», – цитує фахівця Fotbal.cz.

Ярослав Шилгави тренував збірну Чехії з 2018 року. Під його керівництвом команда доходила до чвертьфіналу Євро-2020, де програли Данії (1:2). 62-річний наставник увійшов в історію збірної Чехії як другий найкращий тренер за кількістю проведених матчів – 58.