Збірна України 22 Листопада, 12:08 1441
Скандал з пенальті Мудрика: експерт з Італії пояснив, як на це відреагували на Апеннінах і що робити Україні | 19-27
Український експерт та скаут Алекс Великих прямо з Італії розповів про реакцію місцевих вболівальників на непризначений пенальті на останніх хвилинах на користь збірної України.

У понеділок, 20 листопада, збірна України зіграла внічию з Італією (0:0) у восьмому турі відбору на Євро-2024. На останніх хвилинах матчу головний арбітр поєдинку Хесус Хіль Мансано не призначив пенальті у ворота Джанлуїджі Доннарумми за фол проти Михайла Мудрика.

Експерт Алекс Великих розповів про те, якою була реакція італійських вболівальників на цей епізод.

«Більшість італійських вболівальників жалкує про те, що таке рішення було прийнято та що завдяки такому рішенню вони потрапили до фінальної частини Євро.

Говорять, що можливо десь голова федерації футболу Італії (Габріеле Гравіна), який обрався нещодавно на посаду віцепрезидента УЄФА мав якісь домовленості з президентом організації (Александром Чеферіном)».

Італійці вважають, що за кожне подібне рішення доведеться відплачувати в майбутньому.

«Вболівальники навіть далі йдуть у своїх роздумах та говорять, що ніколи даремно все не буває і можливо десь у вирішальних матчах наступних стадій чемпіонату Європи буде прийнято рішення на користь суперників Італії».

Великих висловився за те, аби УАФ поводила себе активніше в цій резонансній справі.

«Як простий вболівальник я вважаю, що в Україні є компетентні чиновники, які повинні зайнятися цим питанням. Не чув ще жодного коментаря, що була подача до якоїсь комісії, аби просто встановити істину був там пенальті, чи ні.

Так, суддя не поставив, але потрібно порушувати це питання, щоб наступного разу у суддів був якийсь острах та відповідальність не так відсудити», – сказав Великих у програмі «Футбол TIME».