Йожеф Сабо: «Був 200% пенальті - судді явно «витягнули» Італію на чемпіонат Європи»

Збірна України 22 Листопада, 16:52 6808
Йожеф Сабо: «Був 200% пенальті - судді явно «витягнули» Італію на чемпіонат Європи» | 19-27
Колишній тренер Йожеф Сабо прокоментував для 1927.kiev.ua скандальний епізод в матчі Україна - Італія (0:0).
— Не спав всю ніч після матчу. Збірна України зіграла дуже здорово, провели прекрасний другий тайм і могли вигравати. До гри було зрозуміло, що суддівство не буде об'єктивним, після висловлювань Александера Чеферіна. Займаючи таку посаду він не мав права на подібні слова - яка збірна має пройти далі.

В епізоді з падінням Мудрика був 200% пенальті. Але висловлювання Чеферіна зіграло свою роль. Це несправедливість. Якби таке порушення сталося за межами карного майданчика, то суддя зафіксував би його. Мудрик виграв простір у суперника і той його збивав. Я дивився багато повторів - це пенальті, без питань. Александер Чеферін повинен подати у відставку. Потрібно запитати, що він говорив суддям і які були рекомендації для них. Навіть якби захисник зіграв рукою, це все одно б не захотіли помічати.

Можна сказати, що в керівництві у Європі залишаються люди, які вирішують, хто має проходити далі, а хто не має. Це далеко від спортивного принципу. Так не можна, особливо сьогодні, коли Україна в такому важкому становищі. Судді явно «витягнули» Італію на чемпіонат Європи. Італійці дають більше? Вони збирають більше глядачів? Чому таке ставлення до України вже не вперше?! Це кричущий випадок.

В збірній Італії, дійсно, гравці найвищого класу, але ми довели, що гідні грати проходити далі в парі з ними. В другому таймі ми переважали італійців, які почали грати на збереження результату. Вважаю, що збірна України повинна проходити на чемпіонат Європи. Ребров був дуже дисциплінованим гравцем і це зберіглося в нього до нині і переноситься на команду. Він розуміється в тактиці, знає, як будувати гру. Хто б не випав нам в плей-офф, збірна України повинна проходити.