Футбол України 24 Листопада, 15:33 202
Перша ліга: «Карпати» розбили «Ниву» за тайм, невдача «Буковини» і перемога «Металіста»  | 19-27
У Першій лізі відбулося 5 матчів в рамках 18 туру.

Карпати завершили календарний рік впевненою перемогою вдома.

Хуст – Металіст – 1:2

Голи: Василинець, 82 – Габріел Гомеш, 3, Луців, 57 (пен)

Карпати частіше володіли м'ячем, але довго нічого не створювали. Ба більше, Нива небезпечно огризалася. Мудрий, зокрема, не зумів акцентовано пробити з району одинадцятиметрової позначки. Львів'яни могли забивати в кінці першого тайму – Механів врятував після удару Костенка впритул. Вже у компенсований час гості дивом відбилися. Невеш не реалізував вихід віч-на-віч, а за мить, вигравши другий поверх, бразилець влучив у стійку. Бабгло опинився першим на добиванні, але кіпер гостей виконав ще один суперсейв.

Після перерви картина суттєво не змінилась. Карпати створювали небезпеку після стандартів, один з яких завершився красивим голом Картушова. Останній замінив у перерві Костенка. Єгор ідеально виконав штрафний удар, призначений за фол проти Невеша. Згодом львів'янам вдалося подвоїти перевагу завдяки фейлу Механіва, який подарував м'яч Невешу. Бразилець технічно перекинув воротаря Ниви.

Гостям ще й довелося догравати у меншості після вилучення Танчака, який не дозволив Демченку вибігти на побачення з кіпером. Карпати дуже швидко скористалися чисельною більшістю, Чачуа встановив остаточний рахунок матчу – 3:0. Отже, перша у таблиці команда Маркевича набрала 45 очок. Нива ж опустилась на 8-му сходинку і не зуміла пробитися до чемпіонської групи.

Епіцентр завдяки гостьовій перемозі над Нивою з Бузової завершив перше коло на другому місці. Агробізнес і Прикарпаття теж потрапили до чемпіонської групи, тоді як Буковина і Поділля не зуміли застрибнути в «останній вагон». Металіст обіграв Хуст в битві аутсайдерів і піднявся на передостаннє місце.