Світовий футбол 25 Листопада, 18:59 202
«Ньюкасл» приголомшив «Челсі» з Мудриком: українець вийшов на заміну, але не допоміг уникнути розгрому | 19-27
Лондонці догравали матч в меншості.

АПЛ, 13 тур

Ньюкасл – Челсі – 4:1

• Голи: Ісак, 13, Ласеллс, 60, Жоелінгтон, 64, Гордон, 83 – Стерлінг, 23

Вже на 13-й хвилині поєдинку Ньюкасл вийшов вперед. Засмутив команду Михайла Мудрика шведський нападник Ісак.

Проте на перерву команди пішли за нічийного рахунку – конкурент українця за місце в основі синіх Стерлінг забив господарям.

Після години гри з Челсі сталося щось незрозуміле. Команда Почеттіно пропустила на 60-й та 62-й хвилині поєдинку. Точними ударами відмітилися Ласеллс та Жоелінгтон.

На 68-й хвилині на полі з’явився Мудрик, який замінив Галлагера. Вже з українцем на полі його команда залишилася у меншості через видалення Джеймса та пропустила четвертий гол у власні ворота. Цього разу результативним ударом відмітився Гордон.