Світовий футбол 25 Листопада, 19:04 3430
Забарний взяв участь у переможному матчі «Борнмута» в АПЛ: аналітики оцінили гру українця | 19-27
«Борнмут» на виїзді впевнено розібрався з одним із аутсайдерів АПЛ – «Шеффілд Юнайтед» (2:0). Український захисник «вишень» Ілля Забарний відіграв весь матч.

АПЛ. 13-й тур

Шеффілд Юнайтед – Борнмут – 1:3

• Голи: Макберні, 90+7 – Таверньє, 12, 51, Клюйверт, 45+3

Після перемоги над Ньюкаслом Борнмут завітав у гості до Шеффілд Юнайтед в рамках 13-го туру АПЛ. Вже у першому таймі «вишні» зробили вагому заявку на перемогу.

На 12-й хвилині рахунок відкрив Таверньє, а у доданий до першого тайму час Клюйверт подвоїв перевагу гостей.

На старті другого тайму Таверньє оформив дубль, довівши рахунок до розгромного.

В доданий арбітрном час Шеффілд заби гол престижу. Його на свій рахунок записав Макберні.

Статистичний портал Whoscored оцінив гру екс-захисника «Динамо» у 6.8 балів, що є середньою оцінкою серед усіх гравців Борнмута.

Українець здорово відзахищався, виконавши два відбирання з трьох спроб, заблокувавши два удари й виконавши два виноси. Наш центрбек переміг виграв три єдиноборства з чотирьох. Не менш важливими були його дії в атаці – 10 довгих передач з 13-ти знайшли адресата. Пропущений гол на 7-й компенсованій хвилині стався за вини Сміта, тому і оцінка 7.2 від Sofascore.