Яремчук не скористався шансом у матчі Ла Ліги проти «Сельти»

Світовий футбол 25 Листопада, 19:15 234
Яремчук не скористався шансом у матчі Ла Ліги проти «Сельти» | 19-27
У матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії «Валенсія», за яку на правах оренди виступає український нападник Роман Яремчук, приймала «Сельту» з Віго. Поєдинок завершився з рахунком 0:0.

Ла Ліга, 14 тур

Валенсія – Сельта – 0:0

Перша половина поєдинку пройшла за рівної гри. Валенсія більше контролювала м’яч, але до небезпечних моментів це призводило надто нечасто. Сельта ж більше пробивали по воротам, але за 45 хвилин тайму жодна з команд не зуміла нанести удар у площину воріт.

На 84-й хвилині поєдинку на полі з’явився Роман Яремчук. Для українця ця гра стала вже дев’ятою у футболці «кажанів».

Фінальний свисток зафіксував нічию між Валенсією та Сельтою з рахунком 0:0.

Відзначимо, що Яремчук досі не забив за іспанську команду свій дебютний гол.

• Яремчук оголосив «війну» ЗМІ – форварда «Валенсії» обурив інсайд від Marca
  • Після сьогоднішнього поєдинку Валенсія з 19-ма очками займає дев’яте місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Сельта має у своєму доробку вісім балів та йде на 18-й позиції Ла Ліги.
  • Наступний матч у чемпіонаті Іспанії Валенсія проведе 2-го грудня проти Жирони, а Сельта 4-го числа поміряється силами з Кадісом.