Світовий футбол 25 Листопада, 22:25 361
«Арсенал» із Зінченком вистраждав перемогу над «Брентфордом» в дербі українців та очолив АПЛ | 19-27
У 13-му турі АПЛ «Арсенал» Олександра Зінченка переміг «Брентфорд» Єгора Ярмолюка.

АПЛ. 13-й тур

Брентфорд – Арсенал – 0:1

Гол: Хаверц, 88

Обидва українські легіонери з'явилися на полі зі стартових хвилин. Перший тайм видався доволі суперечливим. Обидві команди діяли на нерви вболівальникам, занадто довго розігруючи штрафні та вкидаючи аути. Арбітру зустрічі навіть кілька разів довелося підганяти неквапливих футболістів.

Попри невисокий темп, моменти все ж виникали регулярно. Першу супернагоду змарнував Мбемо. Рамсдейл подарував йому м'яч прямісінько перед воротами, але удар форварда господарів героїчно парирував Райс. Відзначимо, що обидва українці діяли дуже впевнено, активно і майже безпомилково.

Перед перервою «канонірам» ледь не пощастило відкрити рахунок. Підопічні Артети змогли організувати позиційну атаку: Сака накинув на Жезуса, з ударом головою бразильця впорався голкіпер, але на добиванні першим встиг Троссард. Щоправда, VAR знайшов у цьому епізоді офсайд. 0:0 після першого тайму.

По перерві темп гри не зріс, небезпечні моменти траплялися вкрай рідко. На 72-й хвилині Ярмолюк покинув поле – його замінив Баптіст. За відведений йому час українець віддав 11/16 точних пасів (69%), виграв 4 єдиноборства і награв лише на 0, 01 очікуваного голу.

На 76-й хвилині Зінченко врятував партнерів від гарантованого голу. Мопе виграв другий поверх і пробивав у порожній кут, але українець встиг у стрибку вибити ногою м'яч. Щоправда, цей епізод трапився саме через «обрізку» Олександра.

Наприкінці зустрічі Арсенал несподівано вирвав перемогу. Доволі банальний фланговий навіс Сака головою замкнув Хаверц, м'яч прошмигнув між ногами голкіпера і залетів у сітку.

1:0 – після цієї важливої перемоги «каноніри» очолили АПЛ (30 очок). Брентфорд розташувався на 11-й сходинці (16 пунктів).