Світовий футбол 26 Листопада, 18:12 164
«Тоттенхем» у напруженому матчі поступився «Астон Віллі» – три голи Сона скасували | 19-27
«Тоттенхем» приймав «Астон Віллу» у рамках 13-го туру англійської Премʼєр-ліги.

АПЛ. Тур 13

Тоттенхем – Астон Вілла – 1:2

• Голи: Ло Чельсо, 22 – Торрес, 45+7, Воткінс, 61

Тоттенхем у попередньому турі несподівано поступився Вулверхемптону з рахунком 1:2. Натомість Астон Вілла перемогла Фулхем – 3:1.

Господарі у першому таймі були активними в атаці. Це дозволило розмочити рахунок ще на 22 хвилині зустрічі – Ло Чельсон отримав мʼяч та відправив його під перекладину. Мін Сон також міг записати гол у свій актив, але арбітр зафіксував положення поза грою.

Ближче до перерви гості перехопили ініціативу. Луїз скинув на Торреса, який виграв боротьбу на другому поверсі та відновив паритет.

У другому таймі Воткінс з меж штрафного влучним пострілом вивів Астон Віллу вперед. А ось гол Мін Сона знову не зарахували через положення поза грою. Це не влаштовувало господарів, тому вони насіли на ворота опонента. Мартінес своїми сейвами кілька разів рятував клуб з Бірмінгема. Сону не щастить – його гол знову скасували. Це третя поразка господарів поспіль.

Отже, Астон Вілла піднялася на 4 місце з 28 очками, а Тоттенхем йде 5-м з 26 пунктами.