Світовий футбол 26 Листопада, 19:43 208
«Севілья» з рекордним вилученням Рамоса програла «Реал Сосьєдаду», хет-трик 36-річного ветерана допоміг «Вільяреалу» бити «Осасуною» | 19-27
В рамках програми дня у 14-му турі Ла Ліги заплановано кілька матчів.

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 14-й тур

Вільяреал – Осасуна – 3:1

• Голи: Моралес, 57, 71, 80 – Катена, 78

Вільяреал у дебютному матчі під керівництвом Марселіно в Ла Лізі здобув ефектну перемогу. «Жертвою» стала Осасуна, а героєм виявився Моралес – із 57-ї по 80-ту хвилину Хосе Луїс оформив хет-трик. Таким чином, 36-річний ветеран забив свої перші голи у чемпіонаті з 8 квітня. Цікаво, що чотири дні тому Моралес оформив дубль у кубковому поєдинку з Саморою, чим приніс перемогу (2:1).

Завдяки своєму успіху «жовта субмарина» піднялась з 15-ї на 12-ту позицію в турнірній таблиці. Осасуна відстає на один заліковий бал.

Реал Сосьєдад – Севілья – 2:1

• Голи: Дмітровіч, 3, Садік, 22 – Ен-Несірі, 60
  • Вилучення: Рамос, 88, Навас, 88 (Севілья)

Реал Сосьєдад у рідних стінах здобув надзвичайно важливу перемогу. Баски переграли Севілью, відкривши рахунок зі штрафного вже на 178-й секунді – Барренечеа пробив, а Дмітровіч влетів з м'ячем у ворота. На 22-й же Садік вистрілив ледь не з центру поля, поціливши у дальню дев'ятку. 2:0! Саме з цим рахунком команди й відправились відпочивати.

Андалусійці відіграли один гол на 60-й хвилині, однак розвинути успіх не вдалося. На 88-й вони ще й у меншості залишились через грубий фол Рамоса – ветеран прямою ногою влетів у гомілку Мендесу. Таким чином, Серхіо став першим іспанським футболістом, якому вдалося отримати 30 вилучень (1 за Севілью Атлетіко, 2 у складі ПСЖ, 26 у Мадриді й тепер у основній команді Севільї).

Навас же отримав пряму червону за розмови, тож Реал Сосьєдад без проблем втримав рахунок 2:1. Баски набрали 25 очок і скоротили відставання від зони ЛЧ до 6 залікових балів. Севілья ж перервала 5-матчеву нічийну серію у Ла Лізі, однак продовжила безвиграшну до семи турів.