Футбол України 27 Листопада, 18:59 537
СК «Дніпро-1» познущався з «Чорноморця» – розкішні голи та коротке шоу Авагімяна | 19-27
СК «Дніпро-1» приймав «Чорноморець» у рамках 15-го туру УПЛ.

УПЛ, 15 тур

СК Дніпро-1 – Чорноморець – 5:2

• Голи: Філіппов, 16, Адамюк, 49, Лєднєв, 59, Танчик, 90, Мірошніченко, 90+2 – Авагімян, 22, Кузик, 76
  • Вилучення: Авагімян, 26

Перший тайм видався доволі насиченим. Філіппов відкрив рахунок на 16-й хвилині, а вже за кілька миттєвостей Сарапій привіз небезпечний штрафний. З лінії карного Авагімян забив гол-цукерочку, влучивши у поперечку, від якої м'яч залетів у сітку. Однак, шоу для Артура швидко закінчилося. На 27-й він отримав пряму червону за зрив атаки. Одесити вже третій матч поспіль дограють в меншості.

Дніпряни вийшли вперед аж по перерві, Адамюк потужним удар записав до свого активу гол, а Лєднєв згодом забив у порожні. Чорноморець свій момент також використав, Кузик скоротив рахунок. Однак гарматні простріли Танчика та Мірошніченка поставили остаточну крапку в матчі.

Таким чином, СК Дніпро-1 повернувся на першу сходинку турнірної таблиці УПЛ, набравши вже 33 очки. Позаду Кривбас та Полісся (в обох по 30 пунктів). Чорноморець 9-й (19 балів).