Колишній нападник «Динамо» оформив хет-трик у Польщі

Динамо Київ 1 Грудня, 16:08 773
Колишній нападник «Динамо» оформив хет-трик у Польщі | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Ілля Шкурін, який зараз захищає кольори клубу «Сталь» Мелець, тричі відзначився в матчі 16 туру чемпіонату Польщі проти «Погоні» зі Щецина (3:2).

Уже на шостій хвилині він забив гол після геніальної передачі латвійського півзахисника Алвіса Яунземса, який одним дотиком залишив у дурнях усю оборону суперників, зокрема й голкіпера.

Суперники зрівняли рахунок і вийшли вперед ще до кінця першого тайму, але у другій половині зустрічі Шкурін реалізував ще один чудовий розрізний пас партнера і зрівняв рахунок, а на 84-й – оформив хет-трик після розіграшу кутового.

Зазначимо, що в складі київського «Динамо» Шкурін зіграв 11 матчів, голів не забивав, але зробив 5 асистів.