Світовий футбол 2 Грудня, 17:12 5162
Дубль Стуані за п’ять хвилин і «мовчання» Циганкова і Довбика: «Жирона» зробила феєричний камбек проти «Валенсії» | 19-27
У матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії Жирона приймала Валенсію. Команда Віктора Циганкова та Артема Довбика перемогла колектив Романа Яремчука (2:1).

У суботу, 2 грудня, Жирона приймала Валенсію в матчі 15-го туру іспанської Ла Ліги.

Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли у стартовому складі каталонського клубу, тоді як Роман Яремчук лишився на заміні в команді гостей.

Перший тайм поєдинку між командами Мічела та Рубена Барахи пройшов без забитих м'ячів. Каталонці набагато більше володіли м'ячем, але зуміли завдати лише одного удару, який був оцінений у 0.02 xG.

У другому таймі рахунок було відкрито на 57-й хвилині гри. Захисник Жирони Ерік Гарсія обрізав неточною передачею усю свою команду, чим скористався форвард Валенсії Гуґо Дуро. Іспанський нападник технічно підсік м'яч, відправивши його у сітку воріт Пауло Гассаніги.

На 83-й хвилині багаторічний лідер Жирони Крістіан Стуані, що вийшов на заміну, зумів зрівняти рахунок, вдало скориставшись асистом від Яна Коуту. Вже за п'ять хвилин зв'язка Стуані-Коуту оформила ще один гол.

У компенсований арбітром час Жирона забила третій, проте взяття воріт від Савіо було скасовано після перегляду VAR.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Хав'єра Іглесіаса Вільянуеви зафіксував вольову перемогу команди Довбика та Циганкова в «українському дербі» на «Монтіліві» у Жироні.

Циганков та Довбик відіграли усі 90 хвилин поєдинку, а Яремчук з'явився на полі лише на 84-й хвилині.