Світовий футбол 3 Грудня, 00:22 307
МЮ програв «Ньюкаслу» і впав на сьому сходинку АПЛ – жахливий тиждень «дияволів» | 19-27
«Ньюкасл» приймав МЮ в 14 турі АПЛ.

АПЛ, 14 тур

Ньюкасл – Манчестер Юнайтед – 1:0

• Гол: Гордон, 56

Обидві команди грали не надто вдалі матчі ЛЧ посеред тижня. В АПЛ МЮ мав серію з трьох перемог поспіль і жахливі спогади від гри проти «сорок» в Кубку ліги (0:3).

Цей матч повернув «дияволів» на грішну землю. Підопічні Тен Хага весь перший тайм терпіли атаки Ньюкасла, а самі спромоглись лише на вибігання Гарначо і примітивний удар в кіпера. Найкращий момент господарів – штрафний удар Тріпп'єра в поперечку.

На 56-й хвилині щастя Манчестера зникло. Ньюкасл перехопив невдале вибивання Шоу і провів миттєвий випад, який Гордон замкнув у порожні ворота. Гості не змогли відповісти до фінального свистка. Антоні забив, але Магуайр підставився з офсайду.

Ньюкасл втримав перевагу, обігнав МЮ і вискочив на п'яту сходинку АПЛ. «Дияволи» сьомі.