Світовий футбол 3 Грудня, 18:15 260
Мудрик допоміг «Челсі» обіграти «Брайтон»: український вінгер заробив у матчі пенальті | 19-27
В поєдинку 14-го туру англійської Прем'єр-ліги «Челсі» реабілітувався перед власними фанами за погром в Ньюкаслі (1:4) і вдесятьох переграв «Брайтон» (3:2).

За афішею та теперішнім положенням обох команд в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги, матч Челсі та Брайтона не надто збуджував перед його початком, але гра команд Маурісіо Почеттіно та Роберто Де Дзербі стала справжньою окрасою недільного ігрового дня в АПЛ.

П'ять голів, вилучення та пенальті! Все це було сьогодні на полі «Стемфорд Брідж», перемогу на якому в підсумку святкували господарі, які увесь другий тайм грали в меншості.

Дуже пристойну гру показав вінгер синіх Михайло Мудрик: в першому таймі українець видав сольний прохід і майже поцілив у кут воріт суперника, а в другому заробив пенальті, який реалізував головний герой Челсі Енцо Фернандес. Аргентинець оформв дубль.

Загалом Мудрик провів на полі 81-ну хвилину, після чого поступився місцем Армандо Бросі.