Світовий футбол 3 Грудня, 18:50 553
Забарний та «Борнмут» зіграли у нічию з «Астон Віллою»: захисник збірної України відіграв весь матч | 19-27
У матчі 14-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Борнмут» українського захисника Іллі Забарного приймав «Астон Віллу». Поєдинок закінчився нічиєю із рахунком 2:2.

Ілля забарний з'явився у стартовому складі Борнмута на матч із Астон Віллою та провів усі 90 хвилин.

Господарі швидко вийшли вперед. Семеніо отримав передачу в штрафному майданчику та пробив у нижній лівий кут воріт. Голкіпер не зміг нічого вдіяти.

Однак підопічні Емері швидко відігралися. Бейлі накрутив кількох суперників і завдав дивовижного удару з межі штрафного майданчика, поціливши під ліву стійку воріт. Нету не мав шансів дотягнутись до м'яча. Рахунок став 1:1.

У другому таймі «вишні» знову швидко відзначилися. Домінік Соланке забив, відгукнувшись на пас у штрафному майданчику. Бездоганним ударом низом він відправив м'яч під ліву стійку.

Однак перемога Борнмута вислизнула на 90-й хвилині. Діабі віддав гарну навісну передачу в штрафний майданчик, адресатом якої став Оллі Воткінс (Астон Вілла), і той, перегравши в повітрі захисника, з близької відстані головою відправив м'яч у лівий кут воріт.

Фінальний свисток зафіксував нічию 2:2.

Англійська Прем'єр-ліга, 14 тур

Борнмут — Астон Вілла — 2:2

Голи: Семеніо, 10, Соланке 52 — Бейлі, 20, Воткінс, 90

• Після цього поєдинку Борнмут йде 16-им із 13-ма балами в активі, а Астон Вілла знаходиться на четвертій позиції з 29 пунктами.
  • Ілля Забарний у поточному сезоні зіграв за Борнмут 15 матчів, у яких він не відзначався результативними діями.
  • В наступному поєдинку «вишні» зіграють із Кристал Пелес. Матч відбудеться 6 грудня.