«Манчестер Сіті» зіграв унічию з «Тоттенхемом» у видовищному матчі

Світовий футбол 3 Грудня, 21:32 255
«Манчестер Сіті» зіграв унічию з «Тоттенхемом» у видовищному матчі | 19-27
Городяни опустилися на третє місце у турнірній таблиці

У матчі 14-го туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті на своєму стадіоні зіграв унічию з Тоттенхемом із рахунком 3:3.

Команди обмінялися голами на самому початку гри: Сон Хин Мін спочатку забив у чужі ворота, а потім вразив свої. У середині першого тайму городяни вийшли попереду завдяки влучному удару Філа Фодена.

Після перерви Шпори зуміли відігратися – свій гол забив Джованні Ло Чельсо. На 81-й хвилині Манчестер Сіті оформив третій м'яч зусиллями Джека Гріліша, який вийшов на заміну у другому таймі. Але вже компенсований нічийний результат для Тоттенхема приніс Деян Кулусевскі.

Після цього матчу Манчестер Сіті набрав 30 очок та опустився на третє місце у турнірній таблиці АПЛ. Тоттенхем посідає п'яту позицію.

У наступному турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті зіграє проти Астон Вілли, а Тоттенхем гратиме з Вест Хемом.

• Чемпіонат Англії, 14-й тур

Манчестер Сіті - Тоттенхем - 3:3 (2:1)

Голи : Сон, 9, автогол, Фоден, 31, Гриліш, 81 - Сон, 6, Ло Чельсо, 69, Кулусевський, 90