Шовковський розповів, які дві конкретні задачі є у «Динамо» в цьому сезоні

Динамо Київ 8 Грудня, 11:16 4878
Шовковський розповів, які дві конкретні задачі є у «Динамо» в цьому сезоні | 19-27
Виконувач обов’язків головного тренера «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував перемогу над «Металістом 1925» (4:2) в перенесеному матчі третього туру УПЛ.

- Для вболівальників чудово, коли багато голів. Це гра, футбол, а його люблять за забиті м’ячі. Але кожна команда ставить перед собою свої завдання. Перемога - це завжди приємно, але якість гри теж має велике значення.

Тому перемогою задоволений, а результатом - ні. Багато помилок зробили, мали догравати матч спокійніше.

- Волошин, Царенко, Діалло можуть прогресувати та стати майбутнім «Динамо»?

- Вони повинні прогресувати, а чи стануть вони майбутнім «Динамо» чи якогось іншого клубу залежить від їхнього сприйняття футболу та від виконання вимог, які ставлять перед ними і керівництво клубу, і тренерський штаб. Головне - втілювати це в матчах.

Завдання клубу - це і результат, і чемпіонство, і виховування нових молодих гравців, щоб вони грали на найвищому рівні.

- Що із Бущаном, коли ми його побачимо?

- Із Бущаном все нормально. У нас бойова команда, кожний готовий вийти і грати. Ми дали провести цю гру Нещерету, бо він чудово працює у тренувальному процесі, до нього питань немає. Ми розбираємо кожну гру і обов’язково будемо розбирати цей матч. І вкажемо на всі помилки та гарні моменти. Гра складається із голів, а голи — це і якість в атаці, і помилки в обороні. Це нормальний процес. У нас є певна довіра до кожного гравця команди, і ми за нагоди ставимо всіх до складу.