Світовий футбол 8 Грудня, 12:59 247
Керівництво ЧФР «Клуж» поставило ультиматум тренеру: новим наставником Коноплянки може стати румунська легенда | 19-27
Нелуцу Варга, власник румунського ЧФР «Клуж», поставив ультиматум гравцям і головному тренеру команди Андреа Мандорліні на матчі, що залишилися в цьому році.

Нелуцу Варга, власник румунського ЧФР Клуж, поставив ультиматум гравцям і головному тренеру команди Андреа Мандорліні на матчі, що залишилися в цьому році.

В інтерв'ю на початку цього тижня Варга заявив, що ЧФР Клуж повинен виграти чотири матчі, що залишилися в 2023 році. В іншому випадку в команді почнеться революція, і відбудуться зміни як у складі, так і на технічній лаві запасних.

Клуж не виграв матч проти Рапіда в Кубку Румунії, але зіграв внічию (0:0) і вийшов до чвертьфіналу. Далі на команду, за яку виступає український вінгер Євген Коноплянка, чекають поєдинки Ліги 1 проти Стяуи Б (10 грудня), Сепсі (17 грудня) та Університатя Клуж (21 грудня).

Хоча Андреа Мандорліні затверджений на посаді головного тренера, принаймні до кінця цього сезону, в пресі з'явилися повідомлення про те, що Адріан Муту є можливим кандидатом на посаду ЧФР Клуж.

Італійський тренер дав інтерв'ю пресі в рідній країні, в якому прокоментував цей варіант.

«У мене 30 років на лаві запасних, він тільки почав. Ми не можемо порівнювати. Я не відчуваю небезпеки, навіть якщо знаю, що залежу від результатів», – сказав Мандорліні в інтерв'ю TMW.

44-річний Муту наразі має контракт з азербайджанським Нефтчі до червня 2025 року. Він є легендою румунського футболу. За національну збірну провів 77 матчів, у яких забив 35 мячів.

Під час ігрової кар'єри захищав кольори Динамо Бухарест, Интера, Верони, Парми, Челсі, Ювентуса, Фіорентини та інших клубів.

Відзначимо, що в чемпіонаті Румунії Клуж не вигравав в останніх чотирьох матчах. Наразі команда займає друге місце в турнірній таблиці, набравши 32 очки в 18 матчах.

• Коноплянка залишив Шахтар в лютому 2022 року, перейшовши до Краковії, а потім влітку 2023-го до ЧФР Клуж.
  • Востаннє досвідчений вінгер виходив на поле шостого листопада у матчі з Херманнштадтом (0:1), відігравши 11 хвилин. У наступних двох іграх його не було у заявці через травму.
  • Всього в нинішньому сезоні на рахунку Євгена чотири матчі за ЧФР Клуж (54 хвилини).
  • Контракт 34-річного українця з румунською командою розрахований до 30 червня 2025 року.