«Такого ще не бачив»: екс-арбітр ФІФА – про вигаданий пенальті у матчі «Шахтар» – «Верес» та підставу для Монзуль від колеги

Світовий футбол 8 Грудня, 23:19 4593
«Такого ще не бачив»: екс-арбітр ФІФА – про вигаданий пенальті у матчі «Шахтар» – «Верес» та підставу для Монзуль від колеги   | 19-27
Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував скандальний епізод у матчі 17-го туру між Шахтарем та Вересом.
«Я різне бачив у футболі, але такого ще не бачив. Буває, що мʼяч потрапляє в притиснуту руку чи яка збільшує об'єм тіла. Але тут взагалі не було дотику до руки. Мʼяч влучив гравцеві Вереса у «пʼяту точку», потім в землю, а від землі нікому в руку не влучав.

Романов на VAR взяв на себе відповідальність і підтвердив Монзуль її рішення. Замість того, щоб хоча б запропонувати переглянути повтор самій. Тож, цим Романов підставив Монзуль. А потім вона не зарахувала взяття воріт через те, що Сікан завчасно, до пробиття з позначки, забіг до штрафного майданчика», – поділився Ступар у коментарі для Telegram-каналу УПЛ ТБ.

Нагадаємо, що у матчі Шахтар – Верес у ворота рівненців призначили вигаданий пенальті: Монзуль вказала на точку, хоча м'яч не влучив захиснику в руку. Суддя VAR теж проігнорував епізод, підтвердивши 11-метровий, який не реалізував Зубков.