Дортмундська «Боруссія» на домашньому полі в меншості програла РБ «Лейпцигу»

Світовий футбол 9 Грудня, 21:43 282
Дортмундська «Боруссія» на домашньому полі в меншості програла РБ «Лейпцигу» | 19-27
Відбувся завершальний матч ігрового туру в Бундеслізі.

Бундесліга. 14-й тур, 9 грудня.

Боруссія Д – РБ Лейпциг – 2:3

• Голи: Зюле, 45+6, Фюллькруг, 90+3 – Бенсебаїні, 32 (автогол), Баумгартнер, 54, Поульсен, 90+1.

Вилучення: Хуммельс, 15.

Сьогодні, 9 грудня, відбулися матчі 14-го туру Бундесліги.

В центральному поєдинку ігрового дня в Дортмунді місцева «Боруссія» зіграла з «РБ Лейпцигом».

Перемогу у матчі здобули гості. Підвів «джемлів» спочатку Матс Хуммельс, який отримав червону картку, а потім і Рамі Бенсебайні, який забив у власні ворота. Дортмундці змогли відігратися зусиллями Нікласа Зюле.

Крістофф Баумгартнер знову вивів «биків» вперед у другому таймі, а Юссуф Поульсен подвоїв перевагу гостей. Надію господарям подарував на 90+3 хвилині Фюллькруг, але на третій гол у матчі «жовто-чорні уже не спромоглися.