Світовий футбол 10 Грудня, 11:50 231
«Порту» залякує «Шахтар» перед Лігою чемпіонів – розгромна перемога «драконів» посунула Трубіна в зону ЛЄ | 19-27
«Порту» переграв «Каса Пію» (3:1) у 13 турі чемпіонату Португалії.

Чемпіонат Португалії, 13 тур

Порту – Каса Пія – 3:1

• Голи: Еванілсон, 12, Педро, 49, Пепе, 81 – Сантос, 89 (пен)

Порту здобув впевнену перемогу над суперником. В першому таймі «дракони» не дозволили Каса Пії створити щось дійсно небезпечне біля своїх воріт. По перерві команда Консейсау продовжила тиснути на суперника і забила ще два м'ячі. «Сухими» свої ворота Порту не зберіг, дозволивши Каса Пії заробити пенальті, який вдало реалізував Сантос.

Завдяки перемозі «дракони» посунули з другої сходинки команду Трубіна. Порту набрав 31 бал і випереджає Бенфіку на один пункт.

У середу, 13 грудня, підопічні Консейсау зіграють проти Шахтаря у завершальному раунді Ліги чемпіонів. Порту та «гірники» мають рівну кількість балів, по 9, але «дракони» випереджають український клуб за додатковими показниками.