Світовий футбол 10 Грудня, 21:20 217
«Ракув» з Кочергіним поступився у чемпіонаті Польщі: відома оцінка українського півзахисника | 19-27
​У матчі 18-го туру польської Екстракляси зустрічалися Ягелонія та Ракув, за який виступає український півзахисник Владислав Кочергін. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 4:2.

Екстракляса, 18-й тур

Ягелонія – Ракув – 4:2

• Голи: Наранхо, 12, 33, Нене, 46, 63 – Сварнас, 22, Зволінський, 86

Український центральний півзахисник Владислав Кочергін з'явився у стартовому складі Ракува на матч із Ягелонією.

У першому таймі господарі двічі зуміли забити у ворота команди Кочергіна, але Ракув в першому таймі скоротив рахунок.

В другій половині гри господарі продовжили домінувати на полі та зуміли збільшити свою перевагу. Ягелонія двічі забила і на момент 63-ї хвилини перемагала із рахунком 4:1.

На 69-й хвилині Владислав Кочергін пішов з поля, адже наставник Ракува замінив українця.

Статистичний портал SofaScore вважає, що хавбек відіграв матч на оцінку 6.8.

На 86-й хвилині Зволінський забив другий м'яч Ракува у цьому матчі. Фінальний свисток зафіксував перемогу Ягелонії із рахунком 4:2.

• У польській Екстраклясі колектив із Ченстохови з 29 очками посідає четверту позицію.
  • Наступний поєдинок в Екстраклясі Ракув зіграє проти Корони Кєльце (17.12).
  • В рамках Ліги Європи команда Кочергіна зустрінеться з італійською Аталантою (14.12).
  • У цьому сезоні Кочергін зіграв за свою команду 32 матчі та записав до свого активу шість голів і чотири асисти.