Динамо Київ 11 Грудня, 16:59 1755
«Динамо» обіграло «Оболонь» в матчі з двома вилученнями і пенальті – Ванат очолив список найкращих бомбардирів УПЛ | 19-27
Вже 4-а перемога поспіль для «Динамо».

УПЛ. 17-й тур

Динамо – Оболонь – 2:0

• Гол: Беніто, 67, Ванат, 89 (п)
  • Вилучення: Вовкун, 13, Мороз, 84

Вже на 13-й хвилині Оболонь залишилася в меншості. Вовкун отримав пряму червону за те, що збив Ваната у своїй карній зоні. Невдовзі Динамо могло виходити вперед завдяки стандарту. Буяльський подав з кутового, Ванат небезпечно замикав головою, але м'яч пролетів повз стійку.

Через кілька хвилин Буяльський віддав у штрафний на хід Ванату, але Кичак зумів парирувати удар форварда «біло-синіх». До перерви Динамо не змогло конвертувати кількісну перевагу в гол.

Підопічні Олександра Шовковського вистраждали гол аж на екваторі другого тайму. М'яч зрикошетив від Нагієва в ноги Беніто – нігерійський форвард пробив у нижній кут поміж ніг воротарю. Спрацювала заміна Шовковського: Беніто за 5 хвилин до того замінив на полі Волошина.

На 84-й хвилині Оболонь втратила ще одного гравця – Мороз побачив перед собою другу жовту. А за лічені хвилини Лук'янчук ще й «привіз» пенальті у ворота Оболоні. Ванат спокійно переграв Кичака, виконуючи вирок Копієвського. Голкіпер не вгадав напрям руху м'яча. Таким чином Владислав очолив список найкращих бомбардирів УПЛ в поточній кампанії (7 голів + 3 асисти).

2:0 – Динамо йде на зимову паузу лише на 5-му місці (28 очок). Однак «біло-сині» зіграли найменше поєдинків з-поміж усіх команд УПЛ – лише 14. До прикладу, Кривбас, який лідирує (34 залікові бали), провів аж 17 матчів. Оболонь перебуває в зоні вильоту з 14 пунктами. Востаннє вона перемагала в чемпіонаті України ще у жовтні.