«Моя любов до «Мілана» ніколи не помре»: Ібрагімовіч назвав свою нову роботу здійсненням мрії

Світовий футбол 12 Грудня, 16:55 163
«Моя любов до «Мілана» ніколи не помре»: Ібрагімовіч назвав свою нову роботу здійсненням мрії | 19-27
Златан Ібрагімовіч прокоментував своє повернення до Мілана на посаду постопераційного партнера компанії RedBird у галузі спорту, медіа та розваг. Також швед став старшим радником власників і вищого керівництва клубу.
«Я надзвичайно вдячний за те, що приєднуюся до RedBird і Мілана, обіймаючи ці важливі та впливові посади. RedBird співпрацює з деякими з найвидатніших спортсменів, команд і бізнесменів у світі, щоб створювати значущі та результативні підприємства. Я з нетерпінням чекаю можливості зробити свій внесок у їхню інвестиційну діяльність у сфері спорту, медіа та розваг.

Моя любов до «россонері» ніколи не помре, і можливість стати значущою частиною їхнього майбутнього – це те, про що я міг тільки мріяти. Я вдячний Джеррі Кардінале за те, що він надав мені цю можливість. Я глибоко захоплений цілеспрямованістю, пристрастю і працьовитістю, які RedBird і вище керівництво продемонстрували з моменту придбання клубу.

Я не ставлюся легковажно до цього рішення – воно дуже важливе й особисте для мене та моєї родини. Я довго і наполегливо думав про перші кроки у своїй кар'єрі після закінчення кар'єри гравця, і я дуже радий почати цю подорож у складі RedBird і Мілана. Для мене і моєї сім'ї це дійсно повернення додому в улюблений клуб, де я завершив свою ігрову кар'єру і тепер починаю наступну главу свого життя», – цитує Златана офіційний сайт Мілана.