Мінмолодьспорту та МВС розробили заходи безпеки для повернення глядачів на трибуни

Футбол України 13 Грудня, 12:24 685
Мінмолодьспорту та МВС розробили заходи безпеки для повернення глядачів на трибуни | 19-27
Міністерство молоді та спорту спільно з Міністерством внутрішніх справ розробили заходи безпеки, які дозволять глядачам повернутись на трибуни.

Про це стало відомо зі офіційного аккаунту відомства в Facebook.

Міністерство представила список з 24 заходів безпеки, яких потрібно дотримуватися при проведенні змагань в умовах воєнного стану. Зокрема йдеться про огляд місця змагань представниками ДСНС та Національної поліції, доступність укриттів на відстані не більш ніж 500 метрів та наявність плану евакуації.

Допуск вболівальників на трибуни відбуватиметься за письмовим погодженням з Обласними військовими адміністраціями.

«Жодна телетрансляція не замінить емоції стадіону, але нашим пріоритетом була і буде безпека глядачів. Ми дуже відповідально підійшли до розробки заходів спільно із безпековими структурами. Ми маємо повернути вир емоцій на стадіони так само як свого часу повернули глядачів у кінотеатри та на концерти», – сказав виконувач обов’язків Міністра молоді та спорту Матвій Бідний.

1. Перевірка місця змагань. Робоча група, яка складається з представників спортивної федерації, керівників спортивних споруд, представників ДСНС та Нацполіції, проводить огляд місця проведення змагань.

2. Оцінка допустимої кількості учасників. Робоча група визначає, скільки людей (спортсмени, тренери, судді, персонал, глядачі) може бути присутніми на заході.

3. Доступність укриттів. Робоча група перевіряє укриття та захисні споруди поблизу місця проведення змагань. Вони мають бути не далі ніж 500 метрів, щоб у разі небезпеки всі змогли швидко та безпечно евакуюватися. Особливу увагу звертатимуть на те, щоб укриття були доступні для людей з інвалідністю.

4. Розробка плану евакуації. Керівник спортивної споруди створює детальний план евакуації на випадок повітряної тривоги, враховуючи потреби осіб з інвалідністю.

5. Акт огляду. Робоча група складає акт, який включає інформацію про укриття, їх місткість та відстань до них.

6. Інструктаж учасників. Усі учасники змагань проходять інструктаж з безпеки та підписують ознайомчу форму.

7. Подання заявок на проведення змагань. Заявку необхідно подати не пізніше ніж за 48 годин до змагань, щоб встигнути провести якісну перевірку.

8. Організаційна зустріч. Перед змаганнями відбуваються зустрічі усіх залучених служб для координації дій.

9. Контроль безпеки. На вході до спортивних споруд проводять перевірку безпеки, зокрема, і з використанням металодетекторів для великої кількості глядачів.

10. Заходи під час небезпеки. У разі повітряної тривоги або надзвичайної ситуації головний суддя оголошує евакуацію, а після її завершення – відновлення змагань.