Коноплянка вперше відреагував на скандал з ЧФР «Клуж»: Євген назвав справжнього винуватця резонансної ситуації

Футбол України 14 Грудня, 16:13 505
Коноплянка вперше відреагував на скандал з ЧФР «Клуж»: Євген назвав справжнього винуватця резонансної ситуації | 19-27
Український вінгер ЧФР Клуж Євген Коноплянка висловився стосовно своєї ситуації у румунському клубі та розповів про причини ймовірного відходу у січні.

Нещодавно власник ЧФР Клуж Нелуцу Варга оголосив про те, ще вже у січні румунський клуб розірве контракт з колишнім вінгером збірної України Євгеном Коноплянкою.

З літа українець зіграв всього 39 хвилин у чемпіонаті Румунії, жодного разу не вийшовши у стартовому складі.

Коноплянка відреагував на скандальні слова Варги, поставивши їх під сумнів.

«Те, що сказав президент в інтерв‘ю – це потрібно ще уточнити, чи говорив він це. Я чекаю з ним зустрічі чи як мінімум розмови, але можу прояснити ситуацію щодо моїх травм, тому що краще її знати ніхто не може.

Я додам, що такого не було, що перед кожною грою я йшов з поля. Коли я був у гарній формі на тренуваннях і тренер робив мені компліменти, то навіть після цього він мене не награвав. Тому те, що сказав президент – неправда».

Євген зазначив, що саме фігура головного тренера Андреа Мандорліні, якого призначили влітку, є ключовою у його проблемах в Румунії.

«Причина провалу? Поведінка тренера, яку я не розумію. Перед тим, як приходити у команду, я йому зателефонував, щоб переконатися, що я йому потрібен. Тому що клуб сказав, що хоче мене бачити. Я поговорив з ним – він сказав, що чекає мене.

Я знав, що він любить грати 5-3-2, але ж розумію, що у 34 роки стати нападником буде не так легко. Але він додав, що планує змінювати на 4-3-3. Тоді це все змінювало, проте коли я приїхав до клубу, то він мене жодного разу не награвав станом на сьогодні».

Коноплянка вважає, що президент клубу мав спочатку дізнатися думку тренера стосовно його підписання та поділився планами на майбутнє.

«Багато залишається питань. Але те, що бачу я – то це президент на мене ставку зробив, але не запитав у тренера, чи підходжу я йому під схему, чи потрібний я взагалі йому. Щоб ставка президента зіграла, то потрібно футболісту давати ігровий час.

Подальші плани? Їх можна будувати лише тоді, коли ця ситуація вирішиться», – сказав Коноплянка в інтерв'ю для сайту Tribuna.com.