Роберто Моралес: «Судячи з усього, «Зоря» попрощається з єврокубками надовго...»

Футбол України 14 Грудня, 16:23 242
Роберто Моралес: «Судячи з усього, «Зоря» попрощається з єврокубками надовго...» | 19-27
Відомий журналіст Роберто Моралес підбив підсумки виступу луганської «Зорі» в єврокубках нинішнього сезону, а також розповів, чого він чекає від сьогоднішнього матчу цієї команди в завершальному турі групового етапу Ліги конференцій турніру з ісландським «Брейдабліком», який для луганчан уже не має турнірного значення.

«Сьогодні в Любліні луганський клуб попрощається з єврокубками і, судячи з усього, надовго. Шлях „Зорі“ починався ще в Лізі Європи, де проти празької „Славії“ майже до завершення другого матчу були надії на позитивний результат.

Із позитиву розпочала „Зоря“ виступ у групі Ліги конференцій УЄФА. Тоді під керівництвом Валерія Кривенова у двох стартових турах було здобуто чотири очки, зокрема й перемога над „Брейдабліком“. Матч на арені з прекрасною назвою „Laugardalsvollur“ згадувати не дуже хочеться, адже її зміст точно не приніс радості, на відміну від результату. Гол Ігоря Горбача і став найкращим епізодом цієї європейської кампанії „Зорі“.

До речі, саме після поразки в Лізі конференцій Кривенцов залишив свій пост (теж матч у Любліні, 1:3 від „Маккабі“ Тель-Авів). Перемогти „Брейдаблік“ зараз було б не супер почесно, але хоч якоюсь мажорною нотою під завісу ігрового 2023 року.

Ісландці зараз не можуть перебувати в оптимальному тонусі. Виступи в національному чемпіонаті вони закінчили ще на початку жовтня і спорадичні виступи в Лізі конференцій не можуть дати оптимальне ігрове навантаження», — сказав Моралес.