Хацкевич повідомив несподівані деталі про Луческу і «Динамо»: Шовковський вирішив не повторювати помилок Містера

Динамо Київ 16 Грудня, 10:00 4754
Хацкевич повідомив несподівані деталі про Луческу і «Динамо»: Шовковський вирішив не повторювати помилок Містера | 19-27
Колишній головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про зміни у київському клубі після того, як Олександр Шовковський очолив команду замість Мірчі Луческу.

Колишній головний тренер киян Олександр Хацкевич в інтерв'ю для сайту «Український футбол» розповів про те, що змінилося у грі Динамо після відставки Мірчі Луческу.

«Вони не претендують грати першим номером. Якщо взяти матчі з Кривбасом, з Металістом 1925, то команда більше на перехідному такому футболі, на контратаках забиває м'ячі.

Але зрозуміло, що три матчі ще зіграли в більшості і мали перевагу як за рахунком, так і за гравцями».

Окрім цього, спеціаліст виділив аспект, над яким кияни не працювали при Луческу і підтягнули при Шовковському.

«Почали забивати з прямих стандартів. За Луческу, по-моєму, останній раз гол забили зі стандартного положення, коли ще з Ференцварошем грали, Попов тоді забив, саме після штрафного (матч шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2020/21, 1:0 – прим. «УФ»).

Я знаю, що за Луческу команда над стандартами взагалі не працювала, а зараз вони працюють над цим компонентом і це приносить свої плоди», – сказав Хацкевич для «УФ».