Динамо Київ 16 Грудня, 10:03 445
Булеца оформив черговий асист у чемпіонаті Польщі – відео результативної дії вихованця «Динамо» | 19-27
Старання українського легіонера «Заглембе» Сергія Булеци не допомогли його команді здобути бодай очко у матчі 19-го туру Екстракляси зі «Шльонском».
Польща, Екстракляса, 19-й тур

Заглембе – Шльонск – 1:2

Голи: Муньйос, 84 – Жуховскі, 46, Еспозіто, 75

Заглембе не може виграти вже третій матч поспіль. Цього разу на шляху команди з Любліна став Шльонск. Господарі володіли колосальною перевагою у першому таймі, однак розпакувати ворота лідера Екстракляси не змогли. Натомість одразу після перерви пропустили – Жуховскі ефектно добив сферу у дальній кут після відскоку. Заглембе додав і... пропустив вдруге – гості знову забили після добивання.

За п'ять хвилин до завершення гри люблінці відродили інтригу завдяки Сергію Булеці. Український півзахисник отримав пас з центра поля, розвернувся і викотив під удар Муньйосу в район одинадцятиметрової позначки – іспанець влучно прошив голкіпера. На жаль, здобути бодай нічию господарі не змогли. Перемога винесла Шльонск на вершину Екстракляси (41 очко), Заглембе залишився восьмим (25 пунктів).

Наш земляк вийшов в основі, провів на полі весь матч і був визнаний статистичним порталом SofaScore одним з найкращих у складі обох команд, отримавши за свою гру оцінку 7,6 (вище лише у Даміана Домбровскі – 8,6).

Нагадаємо, у поточному сезоні Булеца відіграв за Заглембе 19 матчів, в яких забив 1 гол і віддав 4 асисти.