Світовий футбол 17 Грудня, 11:40 346
Русин з лави для запасних спостерігав за поразкою «Сандерленда»: яке місце у чемпіоншипі займають «чорні коти» | 19-27
Український нападник Назарій Русин залишився у запасі «Сандерленду» на матч Чемпіоншипу проти «Брістоль Сіті».

У матчі 22-го туру англійського Чемпіоншипу Брістоль Сіті приймав Сандерленд, за який виступає форвард Назарій Русин. Поєдинок закінчився перемогою господарів з рахунком 1:0.

В першому таймі команда українця мінімально поступилася опонентам. Господарі відкрили рахунок завдяки пенальті в середині першої половини гри.

В другій половині поєдинку команда Русина перехопила ініціативу у матчі і домінувала протягом останніх 45-ти хвилин, однак м'яч так і не залетів у ворота.

Український нападник так і не з'явився на полі в цьому матчі і спостерігав за грою із лави для запасних.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Брістоль Сіті із рахунок 1:0.