«Марсель» пройде до наступного раунду», - французи вважають «Шахтар» слабким суперником

Футбол України 19 Грудня, 11:00 243
«Марсель» пройде до наступного раунду», - французи вважають «Шахтар» слабким суперником | 19-27
Французи вважають жеребкування вдалим для «Марселя», оскільки «Шахтар» - один із найслабших клубів на цьому етапі, на одному рівні з «Янг Бойз».

Більшість уболівальників «Марселя» вірять у вихід до наступного раунду, достатньо подивитися на різні голосування у соцмережах. Єдине, що викликає занепокоєння у французів – можлива недооцінка суперника, що може стати на заваді добре зіграти в першому матчі. А це може призвести до того, що «Марсель» повторить долю «Ренна» минулого сезону, який вилетів від «Шахтаря» у лютому 2023 року.

La Legende: Враховуючи те, які команди могли нам потрапити, підсумковий результат жеребкування можна назвати добрим. Але це не означає, що «Марселю» буде легко виграти у «Шахтаря».

Benadou: Це суперник, з яким можна грати на перемогу. Набагато гірше було б, якби потрапили на «Мілан», «Бенфіку», «Галатасарай» чи «Брагу». Хіба що з «Янг Бойз» можна було б грати так само впевнено, як із «Шахтарем».

NathanL: Не думаю, що треба зверхньо дивитися на українців, різниця в класі команд не така вже й велика зараз, бо «Марсель» у затяжній кризі. Рівень нашого клубу загалом вищий, але така сама ситуація була з «Панатинаїкосом», коли всі заздалегідь повірили у перемогу.

Lenenze: Легка перемога для «Марселя». Сподівався на те, що нам попадеться «Шахтар». Українці – слабкий суперник із завищеною зарозумілістю. Бачив частково їхню гру з «Порту», вони грають без оборони. Якщо наші атакуючі гравці будуть у гарній формі, то заб'ють багато голів «Шахтарю».

Meuz: Рано робити прогнози. Проблема не в тому, з якою командою гратиме «Марсель». Проблема саме у нашому клубі. Якщо збережемо таку форму, як зараз, то «Шахтар» не матиме жодних шансів на успіх. Якщо гратимемо так, як це було на початку сезону, то шанси будуть 50 на 50.

Payoume: Українці відпочиватимуть до лютого, а в нас календар у цей час знову перевантажений! Тому зимове трансферне вікно матиме важливе значення. В іншому клуб, який обіграв «Барселону» на груповому етапі на нейтральному полі, обов'язково вселяє обережність та повагу! Не варто заздалегідь думати, що ми вийшли до наступного раунду.

Rudi: «Шахтар» - не найкращий варіант, але й не найгірший. Загалом, виділявся серед можливих суперників лише «Мілан», не хотілося зіграти з ним на цьому етапі. Решта клубів більш-менш схожого рівня, тому не мало великого значення, з ким із них грати.

Mugi: Донецький «Шахтар» цього сезону обіграв «Барселону» Але для марсельської команди це все одно вдале жеребкування, бо українці йдуть на зимову перерву, а в лютому це буде вже інша команда без ігрової практики.

Elerihno: Донецьк – Марсель… Мій прогноз – 60 на 40 на користь «Олімпіка», але лише тому, що «Шахтар» не гратиме в Україні на своєму звичайному стадіоні, плюс у них зимова перерва майже на три місяці. Жеребкування для «Марселя» могло бути кращим, але могло бути і гіршим. До зустрічі у лютому.

Depuas: Безперечна перевага: стадіони, на яких відбуватимуться матчі. Українцям довелося виїхати подалі від Донецька. Ймовірно, матч відбудеться у Гамбурзі (!), який для них є номінально домашним стадіоном. Потім українцям треба буде їхати на «Велодром», де зовсім інший рівень уболівальників. Це може бути вирішальним фактором у протистоянні.

Zairo: З українцями завжди складно грати, але жеребкування могло бути і гіршим! Якщо недооцінити українців і вийти на поле з думками про те, що «Марсель» заздалегідь вийшов у наступний раунд, то можуть виникнути проблеми.

Ludo: Хто вже забув, рік тому всі вболівальники «Ренна» раділи, що потрапили на «Шахтар». Хай тоді українцям пощастило, але вони пройшли далі. «Ренн» недооцінив Донецьк у першому матчі, після чого вже не зміг врятуватися. Дуже важливо не повторити їхніх помилок.

Cere: Просте жеребкування для «Марселя». На цьому етапі вже немає зовсім слабких команд, але «Шахтар» відверто слабший за більшість інших суперників. Нам випав ідеальний варіант. Якщо не вдасться обіграти «Шахтар», це буде вирок команді.

Manon: «Марсель» має пройти в наступний раунд. Команда набирає ходу і останнім часом виглядає зовсім не безнадійно. Не думаю, що буде легко і будуть розгромні перемоги над українцями, але й не вірю, що «Марсель» зможе програти українцям.

Linfermet: «Шахтар» вже не та команда, що була 2-3 роки тому, у них пішли всі найкращі бразильські гравці. До того ж у своєму чемпіонаті вони зараз посідають лише 4 місце. У них найгірший старт сезону за останні 30 років. Причому грають вони не вдома, а у Польщі. У таких умовах програти українцям було б величезною вадою для «Марселя».

Waifus: Багато хто пише про те, що «Шахтар» виграв у «Барселони», тому потрібно їх боятися. Але більш показовим мені здається матч із «Порту», в якому українцям потрібно було вигравати. П'ять пропущених голів, безліч помилок у обороні, два з трьох голів вони забили досить смішні. «Барселона» зараз у кризі, тому вона не показник. Якщо «Марсель» гратиме у свою гру, то він виграє.

OmFan: Щоразу, коли французькі клуби зустрічаються з «Шахтарем», я читаю в соцмережах про те, що це чудове жеребкування, а наші клуби фактично забезпечили собі вихід у наступний раунд. Але потім виходить так, як це було з «Монако» чи «Ренном». Це історія французького клубного футболу: віра у свою перевагу. І так щоразу після жеребкування з португальськими, голландськими чи українськими клубами, але у підсумку у 9 випадках із 10 французький клуб провалюється...

FloFleck: «Марсель» точно не претендент на перемогу у турнірі. Є багато більш сильних і стабільних команд. Але обіграти «Шахтар» ми маємо. А далі вже буде видно.

LeBlond: Усі говорять про те, що «Шахтар» матиме затяжну паузу в чемпіонаті і це мінус для них. Але у нас половина команди – це африканці. Не стежу за цим турніром і не знаю, хто там гратиме, але нагадаю, що до середини лютого йтиме Кубок африканських націй. Якщо наші футболісти туди поїдуть, це не лише проблеми з акліматизацією, а й кадрові проблеми майже на місяць. А це ризик травм, це втома. Тому мінус «Шахтаря» може перетворитися на плюс.

Lacri: «Шахтар» та «Янг Бойз» - два оптимальні варіанти, які я хотів бачити для «Марселя». Інші команди сильніші і з ними було б набагато складніше грати. Випали українці і десь навіть це краще. Для мене це зрозуміліша команда. Вони випадково виграли у «Барселони» і двічі з проблемами обіграли «Антверпен». «Марсель» повинен проходити в наступний раунд.