Світовий футбол 20 Грудня, 00:20 407
Герой Стемфорд Бридж. Мудрик перевів матч з «Ньюкаслом» у лотерею та реалізував свій пенальті у серії | 19-27
Михайло результативно вийшов на заміну.

Відбувся матч 1/4 фіналу Кубка англійської ліги, в якому «Челсі» на «Стемфорд Брідж» переграв «Ньюкасл».

Український легіонер «синіх» Михайло Мудрик з'явився на 78-й хвилині і зрівняв рахунок на 90+2 хвилині .

Зазначимо, що згідно з регламентом після нічиєї в основний час команди одразу ж чекала післяматчева серія пенальті.

У серії одинадцятиметрових успішнішим був «Челсі». Кіран Тріпп'єр не зміг влучити по воротах, також не забив Метт Рітчі. А Михайло Мудрик бив четвертим і поставив переможну крапку.

Нещодавно команди зустрічалися в АПЛ, «Ньюкасл» виграв із рахунком 4:1.

Жеребкування півфінальної стадії відбудеться в середу, 20 грудня.