Динамо Київ 20 Грудня, 10:17 1168
«Динамо» на молодіжному рівні живе за сценарієм матчу рандомного напівколгоспу», - блогер | 19-27
Блогер Михайло Смоловий аналізує гру «Динамо» U19.

Динамо U19

Цифра дня

Бідному Шовковському на кожен матч УПЛ доводиться ламати голову, як уникнути фаз гри у володінні, бо без Ярмоленка ця команда нездатна дати ради мʼячу. Найбільше бісить, що усі розуміють це. Але з Костюка вимагають «і результат, і чемпіонство», тому керівництву похуй на головний біль, який зараз виникає в Олександра Володимировича.

Без задротства і складних скринів:

⁃ коли молодіжка веде у рахунку, то починає грати за 47.5% відсотків володіння (це 794 хвилини загального ігрового часу)

⁃ за нічийного рахунку чи поступаючись кияни грають з 58.2% володіння (це 825 хвилин загального ігрового часу)

Дауншифт понад 10%. Тобто, Динамо на молодіжному рівні живе за сценарієм матчу рандомного напівколгоспу з УПЛ проти такого ж напівколгоспу. Спробувати якось забити, і якщо забили, то сідаємо грати на контратаках. Але не гнемо якусь одну лінію 90 хвилин.