​Німецька футбольна ліга виступила із заявою про рішення суду по Суперлізі

Світовий футбол 21 Грудня, 17:46 279
​Німецька футбольна ліга виступила із заявою про рішення суду по Суперлізі | 19-27
Прес-служба Німецької футбольної ліги (DFL) виступила із заявою про рішення Європейського суду про Європейську Суперлізу та УЄФА.

агадаємо, у четвер, 21 грудня, правова інстанція визнала незаконними дії ФІФА та УЄФА щодо заборони проведення нового турніру.

«Європейський суд підтвердив, що критерії затвердження інших змагань, які не входять до піраміди європейських спортивних асоціацій, мають бути прозорими, об'єктивними, недискримінаційними та пропорційними — це зрозуміло й цього слід очікувати. УЄФА та ФІФА повинні переглянути свої критерії, які вже були доопрацьовані, відповідно, при необхідності адаптувати їх та застосовувати на законних підставах. У прес-релізі суду також пояснюється, що рішення не означає, що таке змагання як Суперліга має бути обов'язково дозволено. Законність Суперліги – це окреме питання.

DFL однозначно підтримує європейську спортивну модель та відкидає змагання, не організовані асоціаціями та лігами. Як тільки ми зможемо ознайомитися з повним текстом рішення, ми дамо докладніші коментарі», — йдеться у заяві на сайті Німецької футбольної ліги.

Нагадаємо, раніше було представлено формат Суперліги, згідно з яким у ній братимуть участь 64 клуби, поділені на три ліги. У кожній із ліг змагання проходитимуть у дві стадії — це «етап ліг» та «етап плей-офф». Старт нового турніру заплановано на 2025 рік. На даний момент до складу учасників Суперліги входять лише «Реал» та «Барселона».