​Французька Ліга 1 відреагувала на рішення суду з Суперлізі

Світовий футбол 21 Грудня, 17:49 188
​Французька Ліга 1 відреагувала на рішення суду з Суперлізі | 19-27
Професійна ліга Франції (Ліга 1) відреагувала на рішення Європейського суду про Європейську Суперлізу та УЄФА, випустивши офіційну заяву.

Нагадаємо, у четвер, 21 грудня, правова інстанція визнала незаконними дії ФІФА та УЄФА щодо заборони проведення нового турніру.

«Професійна футбольна ліга беззастережно підтримує змагання УЄФА. Ніщо не може замінити легітимність, авторитет та престиж єврокубків, які організовуються вже понад 60 років.

Ми дуже прив'язані до принципів спортивних заслуг, які мають визначати організацію нашого виду спорту: як у контексті кваліфікації на єврокубки, так і у ширшому розумінні до принципів підвищення/зниження.

Якщо футбол зараз є найбільшим видом спорту у світі, то це саме тому, що він зміг створити основу для простих, зрозумілих та прозорих змагань. Ніщо не може йти врозріз із цим невловимим принципом, який полягає в тому, щоб дати кожному право «мріяти» і мати можливість досягти вершини спортивної піраміди», - сказав президент ліги Венсан Лабрюн в офіційній заяві в соцмережі X (раніше Twitter).

Нагадаємо, спочатку проект створення Суперліги підтримали 12 європейських топ-клубів. «Манчестер Юнайтед» входив до їхнього числа. На даний момент у списку учасників Суперліги знаходяться лише «Барселона» та «Реал». Іспанські команди не можуть бути виключені із Ліги чемпіонів, європейських турнірів чи змагань ФІФА.

Матеріали на тему