Президент Національного олімпійського комітету України висловив бажання зустрітися з Шевченком: розкрито тему можливої розмови

Футбол України 23 Грудня, 10:48 136
Президент Національного олімпійського комітету України висловив бажання зустрітися з Шевченком: розкрито тему можливої розмови | 19-27
Президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт висловився стосовно майбутньої зустрічі з потенційним очільником УАФ Андрієм Шевченком.

У вівторок, 12 грудня, легендарного ексфорварда Андрія Шевченка, який очолював збірну України (2016-2021), було висунуто кандидатом на обрання президентом УАФ.

Пізніше сам Шевченко прокоментував цю новину, підтвердивши свою участь у виборах. Наразі Андрій Миколайович лишається єдиним кандидатом на посаду.

Президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт в ексклюзивному інтерв'ю сайту sport-express.ua висловився щодо ймовірної зустрічі з Шевченком, відповідаючи на питання про підготовку олімпійської команди з футболу.

«Я знаю, що 25 січня пройдуть вибори президента УАФ. Так, там один кандидат – це Андрій Шевченко. Якщо на конгресі його буде обрано, то, звісно, ми зустрінемося, обговоримо плани на майбутнє. Наразі з Шевченком у мене не було жодних контактів».
  • Чинного президента УАФ Андрія Павелка було відсторонено від управління УАФ і він перебуває в СІЗО.
  • У лютому 2023 року функціонера відсторонили від посади, а в червні відправили під варту.
  • У грудні суд продовжив строк тримання під вартою Павелка до 18 січня 2024 року.
  • Збірна України з футболу вперше в історії візьме участь на Олімпійських іграх, які влітку 2024 року проходитимуть у Парижі.